Bez względu na to czy mamy do czynienia z dużym osiedlem, niewielką wspólnotą czy wręcz małą działką, nasze usługi w zakresie porządkowania lub sprzątania terenów zielonych są jednakowo kompleksowe. Nieustannie poszerzamy i udoskonalamy ofertę porządkowania terenów zielonych, poprzez stałe szkolenie i podnoszenie kwalifikacji naszego personelu sprzątającego.

Porządek utrzymujemy na każdym rodzaju terenu zielonego

Poza samymi kwalifikacjami, za naszym personelem przemawia także ogromne doświadczenie w dziedzinie sprzątania lub porządkowania wszelkiego typu terenów zielonych.

Nasze usługi to między innymi:

  • porządkowanie i sprzątanie ogrodów na działkach, w domach jednorodzinnych, na terenach wspólnot mieszkaniowych itp.,
  • sprzątanie liści lub odpadów sezonowych nagromadzonych na terenie zielonym konkretnej jednostki,
  • przycinanie lub koszenie traw, żywopłotów, drzewek lub krzewów. Nasza firma także sprząta i utylizuje pozostałości po tego typu sprzątaniu danego terenu zielonego,
  • porządkowanie i pielęgnacja wszelkiego typu skalników, kłębów ogrodowych, bukietów kwiatowych itp. dekoracji na konkretnym terenie zielonym.

Wszystkie te prace, jak i wiele innych wykonuje nasz profesjonalny zespół, który wyposażyliśmy w niezbędny, najnowocześniejszy sprzęt służący do kompleksowego posprzątania a następnie utrzymania danego terenu zielonego w najlepszym porządku.

Całoroczne lub sezonowe sprzątanie lub porządkowanie terenów zielonych

Nasze usługi w zakresie utrzymania porządku na danym terenie zielonym są w pełni dostosowane do Państwa potrzeb i wymogów. Trudnimy się zarówno sprzątaniem jak i porządkowaniem terenów zielonych całorocznie jak i sezonowo. Wśród prac ogrodowych znajdą Państwo także usługi związane z odchwaszczaniem czy nawożeniem konkretnego terenu zielonego. Do tego typu prac wykorzystujemy najnowocześniejszy sprzęt i stosujemy środki ochrony roślin z najwyższej jakościowo półki.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług dotyczących sprzątania i porządkowania terenów zielonych. Zapewniamy pełnię usług w każdym zakresie.