Sprzątanie biur Białystok

Proponujemy profesjonalną pomoc w zakresie sprzątania biur. Czysty, schludny i zadbany gabinet czy sala spotkań, to często pierwsza wizytówka firmy. Dodatkowo ład panujący w budynku znacznie zwiększa komfort pracy przebywających w nim osób. Aby zachować idealny stan wszystkich powierzchni biurowych warto skorzystać z naszego profesjonalnego serwisu sprzątającego.

Sprzątanie biur i powierzchni użytkowych na terenie Białegostoku

Klienci posiadający firmy w Białymstoku lub okolicy, mogą skorzystać z naszych usług w ramach sprzątania biur i innych powierzchni użytkowych.

Czytaj więcej

Do wykonywanych przez nas czynności należą między innymi:

 • odkurzanie powierzchni biurowych – korzystamy z najnowocześniejszych odkurzaczy, które usuną nawet najbardziej trwały brud,
 • mycie powierzchni biurowych – mycie na mokro z wykorzystaniem wysokiej jakości chemii czyszczącej,
 • ścieranie kurzu z mebli, sprzętu biurowego, sprzętu komputerowego,
 • pranie wykładzin, tapicerek, mebli biurowych,
 • sprzątanie wyposażenia gabinetów biurowych, sal konferencyjnych, sal szkoleniowych,
 • mycie okien i innych elementów szklanych,
 • mycie balustrad, uchwytów, klamek, żyrandoli,
 • mycie i sprzątanie łazienek, pryszniców biurowych,
 • dbanie o czystość toalet, uzupełnianie środków czystości,
 • utrzymywanie porządku w kuchniach, salach jadalnych, kantynach, kawiarenkach firmowych,
 • sprzątanie powierzchni magazynowych.

Na życzenie Klienta wykonujemy również inne czynności wynikające z indywidualnych potrzeb zgłaszającego, takich jak sprzątanie poremontowe czy renowacja podłóg.

Warunki współpracy z firmą Czysty Dom

Nasze usługi sprzątania biur możemy wykonywać zarówno z użyciem sprzętu i środków czystości dostarczonych nam przez Klienta, jak i tych, którymi dysponuje nasza firma. Każdą usługę rozliczamy według obowiązujących stawek, biorąc jednocześnie pod uwagę indywidualne uwarunkowania firmy, z którą podejmujemy współpracę. Wystawiamy comiesięczną fakturę w przypadku zleceń stałych i fakturę zbiorczą w przypadku jednorazowych usług porządkowych..

 

 

Ostateczny koszt usługi zależy od specyfiki obiektu, jego wielkości, rodzaju powierzchni oraz częstotliwości i dokładnego zakresu wykonywanych czynności w ramach podpisanego kontraktu.

W celu ustalenia wszystkich szczegółów, umawiamy się na spotkanie z osobą reprezentującą daną firmę. Dzięki indywidualnej rozmowie jesteśmy w stanie szerzej omówić warunki współpracy i poczynić ustalenia mające na celu stworzenie odpowiedniego kontraktu. Wiemy z doświadczenia, że stworzenie szczegółowych wytycznych dotyczących zadań, które mają być wykonane na terenie firmy nowego Klienta, pomoże precyzyjnie wyznaczyć warunki tej współpracy.


Współpraca doraźna oraz stała w ramach sprzątania biur

Aby wyjść naprzeciw Państwa potrzebom i oczekiwaniom, nasza firma proponuje zarówno współpracę opartą na cyklicznym sprzątaniu danego obiektu albo na jednorazowych zleceniach, takich jak generalne sprzątanie biura czy magazynu.

Czas wykonywania usług porządkowych również ustalany jest w ścisłym porozumieniu z Klientem. Pracujemy w godzinach działalności firmy zleceniodawcy oraz po jej zamknięciu, a także w weekendy.

Zatrudnianie własnego personelu sprzątającego wiąże się również z zakupem środków chemicznych i sprzętu czyszcząco-sprzątającego. W przypadku choroby czy urlopu pracownika trzeba szukać zastępstwa. Wynajmując zewnętrzną firmę sprzątającą mają Państwo pewność, że zawsze jej pracownik będzie do pełnej dyspozycji. Dzięki temu, jak i potencjalnym oszczędnościom wynikającym z zatrudnienia firmy zewnętrznej, zlecenie sprzątania biur firmie zewnętrznej jest często optymalnym rozwiązaniem.

Menu