Firma Czysty Dom oferuje kompleksowe działania związane ze sprzątaniem wspólnot mieszkaniowych. Wspólnoty składają się często z kilku budynków oraz przylegających do nich terenów, w tym terenów zielonych, i potrzebują profesjonalnego wsparcia w zakresie porządków. Posiadamy wykwalifikowany personel, wysokiej klasy sprzęt i dobrej jakości środki czyszczące, a przede wszystkim doświadczenie, zatem chętnie podejmiemy się tego zadania.

Kompleksowe sprzątanie wspólnot mieszkaniowych na terenie Białegostoku

Aby należycie dbać o porządek we wspólnocie mieszkaniowej, należy posiadać odpowiednie środki i kompleksową wiedzę, głównie organizacyjną. Powierzając firmie Czysty Dom z Białegostoku sprzątanie wspólnot mieszkaniowych, otrzymujecie Państwo wysoką jakość usług i możliwość korzystania z szerokiej gamy prac porządkowych z zakresu kompleksowego utrzymania czystości.

W ramach współpracy oferujemy między innymi:

  • kompleksowe sprzątanie budynków należących do danej wspólnoty mieszkaniowej,
  • dbanie o okoliczną zieleń,
  • sprzątanie garaży, budynków nad- i podziemnych,
  • sezonowe odśnieżanie chodników, dróg wewnętrznych na terenie wspólnoty mieszkaniowej,
  • segregację śmieci.

Do najważniejszych czynności, odnoszących się do dbania o wnętrza powierzonych nam budynków, należą takie jak utrzymanie w czystości drzwi i okien, mycie klatek schodowych i wind, utrzymanie w czystości korytarzy i innych ciągów komunikacyjnych oraz dbanie o wszystkie powierzchnie pionowe, w tym oszklone. Czyścimy również lampy oświetleniowe, szafki hydrantowe i gaśnice. Usuwamy niechciane plakaty, nalepki, a także graffiti.


Dbałość o tereny zielone związane ze sprzątaniem we wspólnotach mieszkaniowych

Poza dużym doświadczeniem, nabytym podczas sprzątania różnych wspólnot mieszkaniowych, nasz personel posiada też wiedzę z zakresu ogrodnictwa oraz pielęgnacji zieleni. Dzięki temu teren na zewnątrz budynków będzie wyglądał nie tylko czysto oraz schludnie, ale zyska atrakcyjny i ciekawy wygląd. Zadbane trawniki, dobrze rozplanowane ogrody czy fantazyjnie ozdobione klomby dodają uroku całości obszaru, na którym mieści się wspólnota mieszkaniowa.

Tereny zielone wokół nieruchomości wchodzących w skład wspólnoty wymagają szczególnej troski w okresie wiosny i jesieni. Firma Czysty Dom posprząta nagromadzone w trakcie zimy śmieci, gałęzie, zalegające pod śniegiem zanieczyszczenia, a jesienią zajmie się zbieraniem opadających liści czy owoców oraz zabezpieczy rośliny przed nadchodzącymi mrozami.

Nasza firma zajmie się również koszeniem trawników, przycinaniem żywopłotów czy sadzeniem drzewek i krzewów. Usuwamy chwasty i trawę pojawiającą się między płytkami chodników lub na murach okalających posesję.


Poczucie odpowiedzialności za wykonywane zlecenia

Wykonując powierzone nam obowiązki dokładamy wszelkich starań, by wykazać się profesjonalizmem oraz podchodzić do zadań z pełną odpowiedzialnością.

Do pielęgnacji roślin oraz wszelkich innych porządków wewnątrz i na zewnątrz budynków używamy sprawdzonych i w pełni bezpiecznych środków. Dbamy o to, by działać zgodnie z wymogami dotyczącymi ochrony środowiska.

Zapraszamy do współpracy prezesów wspólnot lub innych pracowników administracji, odpowiedzialnych za zlecanie prac porządkowych firmom zewnętrznym. Sprzątanie wspólnot mieszkaniowych traktujemy jako ważne zadanie do wykonania i poświęcamy mu należytą uwagę, naszym atutem jest też dokładność i staranność. Potwierdziliśmy to już niejednokrotnie, prowadząc długą i owocną współpracę z dotychczasowymi Kientami.