v

Firma sprzątająca Białystok

Firma sprzątająca

Nasza firma oferuje Państwu wszelkiego typu usługi porządkowe i sprzątające. Bazując na bogatym doświadczeniu i stale poszerzanej wiedzy oraz umiejętnościach, stworzyliśmy jedną z największych w regionie białostockim firm sprzątających i porządkowych.

Kompletne i profesjonalne usługi dotyczące sprzątania

Dbając o dobro i interesy naszych klientów, dostosowujemy nasze usługi porządkowe i sprzątające do standardów i cyklów pracy naszych zleceniodawców.

Czytaj więcej

Dlatego zaufało nam tak wiele firm i instytucji, dla których wykonujemy między innymi:

  • pełen pakiet sprzątania i porządkowania biur czy gabinetów. Dbamy też o porządek na terenach osiedli, wspólnot mieszkaniowych czy firm lub instytucji,
  • sprzątanie po remontach,
  • sprzątanie terenów zielonych, w tym, parków, skwerów czy placów zabaw,

Każdorazowo realizujemy nasze usługi z zakresu sprzątania z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu i najlepszych obecnie na rynku środków czystości.

Porządkowanie terenu z naszą firmą sprzątającą z Białegostoku

Realizujemy także przeróżne usługi z zakresu porządkowania i uprzątania różnego rodzaj powierzchni, terenów użytkowych lub zielonych. W ramach naszych usług realizujemy między innymi:

  • porządkowanie obszarów – w szczególności posiadamy bogate doświadczenie w porządkowaniu terenu lub mieszkania po remontach. Porządkujemy i segregujemy odpady w tym przeprowadzamy ich wywóz i utylizację,
  • porządkowanie terenów zielonych – w tych usługi dotyczące przycinki żywopłotów, krzewów czy trawników. Specjalizujemy się także w porządkowaniu terenów zielonych na różnych posesjach, domach czy na terenie konkretnej firmy lub zakładu.

Każde nasze usługi porządkowe są oparte o jasny i czytelny plan oraz harmonogramem działań, który w żadnym wypadku nie koliduje z czasem lub zakresem prac danej firmy czy instytucji, dla której realizujemy nasze usługi.

Elastyczność i fachowe podejście do każdego klienta

Nasze zlecenia z zakresu sprzątania, porządkowania czy czyszczenia wykonujemy dostosowując skalę i częstotliwość prac do Państwa oczekiwań. Gwarantujemy usługi, które będą w pełni dostosowane do Państwa wymogów.

Dysponujemy bogatym doświadczeniem i fachową wiedzą z zakresu porządkowania i sprzątania. Posiadamy najnowocześniejsze maszyny sprzątające i czyszczące. Nasz zakład wyposażony jest w najnowocześniejszą pralnię, która usunie brud z najróżniejszych tworzyw i tkanin.

Fachowość naszych usług może potwierdzić mnóstwo instytucji, zakładów pracy i osób prywatnych, dla których stale wykonujemy usługi z zakresu sprzątania, czyszczenia czy porządkowania. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi szczegółowymi ofertami. Szczególnie zachęcamy do współpracy stałej. Wówczas mogą Państwo liczyć na liczne rabaty i upusty od naszych usług sprzątających i porządkowych.

Prosimy pisać lub dzwonić – zapewniamy przygotowanie absolutnie konkurencyjnej oferty dotyczącej wszelkich prac porządkowych, sprzątających czy wszelkiego typu usług dotyczących czyszczenia czy mycia.
Menu