v

Pranie tapicerki meblowej

Pranie tapicerki meblowej Białystok

Meble wpływają zarówno na estetykę wnętrz tworząc niepowtarzalny wystrój, jak i na walory użytkowe poszczególnych pomieszczeń. Jednak chcąc zachować efektowny wygląd mieszkania, należy pamiętać o pielęgnacji poszczególnych powierzchni w celu utrzymania ich w nienagannym stanie. Pranie tapicerki meblowej warto zlecić specjalistom z firmy sprzątającej Czysty Dom z Białegostoku.

Profesjonalne czyszczenie mebli

Pranie tapicerki meblowej jest kompleksową usługą, która nie tylko przywraca dawny kolor tkaninom. W jej ramach:

  • pozbywamy zabrudzeń z widocznych i ukrytych elementów,
  • usuwamy świeże oraz stare utrwalone plamy,
  • pozbywamy się przebarwień, na przykład na materiałach skóropodobnych,
  • odkurzamy sierść,
  • neutralizujemy zapachy: stęchlizny, fizjologiczne, odzwierzęce.

W Czystym Domu pracujemy z każdym rodzajem materiałów pokrywających meble oraz z wyposażeniem różnego typu i wielkości. Są to między innymi kanapy, sofy, tapczany, narożniki, wersalki, fotele, krzesła, pufy. Pranie tapicerki meblowej odbywa się na miejscu, w domu Klienta w Białymstoku i okolicach, nie zabieramy rzeczy do pralni, natomiast czas całej usługi jest krótki, nie dezorganizuje życia rodzinnego.

Wiemy, co naprawdę działa

Z myślą o naszych Klientach wybraliśmy wysokiej jakości środki czyszczące przeznaczone do prania tapicerki meblowej. Daje to gwarancję, że są bezpieczne w kontakcie – zarówno dla naszych pracowników, jak i dla osób zamawiających nasze usługi. Ponadto doskonale znamy działanie tych preparatów i wiemy, które wybrać, by poradzić sobie z konkretnymi zabrudzeniami. Takie wyposażenie umożliwia nam skuteczne działanie we wszystkich obszarach oferty, która obejmuje również mycie okien czy bardziej kompleksowo – sprzątanie biur.

Sprawdzony sprzęt to podstawa

Na miejsce realizacji zlecenia przyjeżdżamy zaopatrzeni nie tylko w profesjonalne środki czystości, lecz także przeznaczone do prania tapicerki meblowej specjalistyczne, nowoczesne odkurzacze posiadające funkcje czyszcząco-piorące. Doskonale znamy możliwości tych urządzeń i wykorzystujemy cały ich potencjał, by usługę wykonać szybko oraz efektywnie. Dzięki nim możemy usuwać nawet szczególnie problematyczne zabrudzenia. Warto skorzystać także z bardziej wszechstronnej usługi, którą chętnie wybierają nasi Klienci z Białegostoku – mowa o sprzątaniu mieszkań i domów, zarówno okazjonalnym, jak też na zasadzie regularnych prac porządkowych.

Z myślą o miłośnikach czworonogów

Nasza oferta skierowana jest również do właścicieli zwierząt. Czworonożni pupile często zostawiają w otoczeniu nie tylko sierść czy ślady brudnych łapek, lecz także charakterystyczne zapachy. Wówczas usługę prania tapicerki meblowej łączymy z neutralizowaniem zapachów. W wyniku tych działań wnętrza nabierają świeżości, a przebywanie w domu staje się jeszcze przyjemniejsze.

Zawsze gotowi do pracy

Pracownicy Czystego Domu są świetnie przygotowani do świadczenia oferowanych usług, wyposażeni zarówno w profesjonalne środki czyszczące i odkurzacze piorące, jak też w specjalistyczną wiedzę. Bogate doświadczenie zdobyte podczas sprzątania domów przekłada się między innymi na skuteczność eliminowania nawet trudnych, utrwalonych zabrudzeń. Ponadto chętnie dzielimy się wskazówkami z zakresu odpowiedniej pielęgnacji obicia, która pozwoli możliwie najdłużej zachować walory estetyczne tapicerki.

Dbamy o szczegóły

Zapraszamy do skorzystania z usług prania tapicerki meblowej Klientów indywidualnych, a także firmy czy zakłady handlowo-przemysłowe. Pracujemy w domach, firmach, gabinetach – wszędzie tam, gdzie obicia wymagają dokładnego odświeżenia lub gruntownego czyszczenia. Zależnie od rodzaju i intensywności zabrudzeń dobieramy odpowiednie metody, by uzyskać pożądany efekt, czyli tapicerkę zadbaną, pachnącą, zachęcającą do tego, aby wygodnie rozsiąść się i odpocząć lub pracować w przyjemnych warunkach. Wystarczy kontakt telefoniczny, z chęcią ustalimy odpowiadający Państwu termin.

Menu