v

Mycie okien Białystok

Mycie okien

Ważne, by firma czy sklep już od początku robiły na kliencie dobre wrażenie. Możemy Państwu w tym pomóc poprzez usługę naszej firmy Czysty Dom, jaką jest mycie okien i mycie witryn sklepowych. Ważnym elementem bowiem, składającym się na opinię o firmie, jest jej wygląd zewnętrzny, czyli panujący wokół ład i porządek.

Czytaj więcej

Kompleksowe usługi z zakresu mycia okien w Białymstoku

Mycie szyb i innych powierzchni szklanych w sklepach, galeriach czy obiektach handlowych należy do zajęć odpowiedzialnych, przed wykonaniem których należy przygotować zarówno sprzęt, jak i preparaty. Nasza firma sprzątająca, działająca w Białymstoku, oferuje odpowiedni sprzęt oraz zatrudnia personel posiadający duże doświadczenie w sprzątaniu, co sprawia, że świadczone przez nas usługi są na wysokim poziomie, a czyszczone powierzchnie zawsze można uznać za odpowiednio dopracowane.

Proponujemy Państwu:

  • mycie witryn sklepowych zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku,
  • mycie okien i szyb wystawowych,
  • mycie i doczyszczanie ram okiennych, także po remoncie,
  • mycie i czyszczenie szyldów reklamowych,
  • mycie parapetów i ram witryn sklepowych.

Każdorazowe mycie powierzchni witryny lub okna wystawowego kończymy zabezpieczaniem przed ponownym zabrudzeniem używając optymalnych preparatów. Dodatkowo umieszczane w ramach wystawy przedmioty są w pełni bezpieczne i gwarantujemy ich nienaruszalność.

Stosowane przez nas środki czystości renomowanych firm, są w pełni bezpieczne i niezwykle skuteczne, co skraca czas mycia. Możemy pochwalić się dużym doświadczeniem w dbaniu o wszelkie szklane elementy, będące wyposażeniem małych i dużych sklepów. Powierzane nam zadania wykonywane są starannie i z należytą ostrożnością. Zależy nam na tym, by każdy nasz Klient zadowolony był ze współpracy.

Profesjonalne mycie okien w mieszkaniach i firmach

Firma nasza obsługuje zarówno firmy, jak też Klientów indywidualnych i przyjmuje zlecenia dotyczące mycia okien w mieszkaniach prywatnych lub firmach.

Mogą to być okna plastikowe, drewniane, aluminiowe lub z innych materiałów, różny może być także ich sposób otwierania, od typowych rozwieranych po przesuwne lub umieszczone bez możliwości otwierania.

Przyjmujemy zlecenia jednorazowe oraz cykliczne – na przykład raz w tygodniu, raz w miesiącu – mające na celu zachowanie wszelkiego rodzaju oszkleń w idealnej czystości.

Tylko prawidłowa pielęgnacja okien zapewni im odpowiednią żywotność, a z nami będzie Państwu łatwiej o te okna zadbać.

Nasz personel sprzątający oraz wysokiej klasy sprzęt i dobrej jakości środki czyszczące sprawią, że szyby będą lśniły i nie znajdą się na nich żadne zacieki ani smugi. Zwalczymy także te najbardziej uciążliwe zabrudzenia, zajmujemy się bowiem również doczyszczaniem szyb, parapetów, ram okiennych po remoncie.

Korzystając z naszych usług mogą być Państwo pewni, że usługi mycia okien i mycia witryn sklepowych zostaną wykonane szybko i dokładnie. Nasza firma sprzątająca Czysty Dom z Białegostoku kładzie bowiem duży nacisk na profesjonalizm w działaniu. Godziny pracy ustalamy indywidualnie z Klientem tak, aby w pełni sprostać potrzebom.

Menu