v

Sprzątanie mieszkań i domów Białystok

Sprzątanie mieszkań i domów

Komfort mieszkania zapewnia między innymi czystość i schludność wszystkich jego pomieszczeń. Firmie porządkowej Czysty Dom mogą Państwu bez obaw powierzyć sprzątanie domów i mieszkań. Aby bowiem odczuwać prawdziwą przyjemność, wypływającą z przebywania w danym miejscu, nie wystarczy tylko zainwestować w wysokiej klasy meble czy sprzęt służący do wypoczynku.

Kompleksowe sprzątanie domów i mieszkań na terenie Białegostoku

Czytaj więcej


Nasi pracownicy z firmy sprzątającej Czysty Dom z Białegostoku
 kompleksowo zadbają o porządek w Państwa domu oraz mieszkaniu. Oferujemy szeroką gamę usług i chętnie dostosujemy je do Państwa wymogów. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi:

Podczas sprzątania domów oraz mieszkań korzystamy zarówno z własnego lub z własnego i Państwa sprzętu czyszcząco-sprzątającego, w zależności od ustaleń. Podobnie w przypadku środków chemicznych, takich jak płyny do czyszczenia powierzchni kuchennych, armatury łazienkowej czy mleczek lub pianek wykorzystywanych do czyszczenia mebli. Ostateczny wybór należy do Państwa i to Państwo mogą zadecydować, czego będziemy używać w trakcie prac porządkowych.

Kiedy można zlecić nam sprzątanie mieszkań?

Chętnie nawiązujemy współpracę z każdym Klientem, który pragnie skorzystać z naszej pomocy i powierzyć nam sprzątanie mieszkania lub domu czy to regularnie, czy jednorazowo. Do najczęstszych powodów, dla których nasi Klienci decydują się zlecić nam dbanie o porządek w miejscu ich zamieszkania należą na przykład brak czasu lub możliwości samodzielnego sprzątania. Członkowie rodziny są często bardzo zajęci, gdyż nauka i praca zajmują większość dnia, a mieszkanie jest duże, posprzątanie go to czynność czasochłonna i wymaga wiele wysiłku, jeżeli porządki mają być bardziej gruntowne.

Zdarza się również, że osoba zamieszkująca dany lokal jest osobą starszą lub niepełnosprawną, mieszka samotnie i sprzątanie domu sprawia jej problem. Często w miejscu zamieszkania znajdują się meble trudne do samodzielnego czyszczenia, cenne i delikatne obicia lub dywany, nietypowe podłogi lub czyszczenia wymagają trudno dostępne, wysoko położone przedmioty.

Nie trzeba jednak mieć szczególnego powodu, aby się do nas zgłosić. Służymy pomocą wszystkim tym, którzy poczują ulgę, jeśli wyręczymy ich w usuwaniu wszelkiego rodzaju zabrudzeń.

Cykliczne i jednorazowe sprzątanie mieszkań

Zachęcamy do skorzystania z atrakcyjnych ofert kompleksowego sprzątania z firmą Czysty Dom. Możemy świadczyć usługi porządkowe jednorazowo, na przykład przed świętami, rodzinną uroczystością, wizytą gości, a także oferujemy sprzątanie cykliczne, o stałych porach. To Państwo wyznaczają dzień i liczbę godzin w zależności od potrzeb.

Zarówno sprzątanie mieszkań, jak i sprzątanie domów traktujemy niezwykle poważnie i z najwyższą uwagą dbamy o powierzane nam mienie. W zamian za okazywane nam zaufanie dokładamy wszelkich starań, by czyste i zadbane lokale po wykonaniu naszych usług nieustannie sprawiały przyjemność ich właścicielom.

Menu