v

Usługi porządkowe

Usługi porządkowe
Profesjonalne usługi porządkowe

Jeśli zależy Państwu na profesjonalnym wykonaniu usług z zakresu porządkowania i sprzątania, to zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą naszej firmy sprzątającej Czysty Dom z Białegostoku. Nasze usługi w zakresie sprzątania i porządkowania są w pełni zoptymalizowane do potrzeb i wymogów naszych klientów.

Czytaj więcej

Wśród nich znajdą Państwo:

  • przątanie – domów, mieszkańbiur, wspólnot mieszkaniowych czy terenów zielonych. Usługi z zakresu sprzątania i porządkowania wykonujemy w oparciu o najnowocześniejszych sphttps://e-sprzataniebiur.pl/uslugi-porzadkowe/sprzatanie-biur/rzęt i przy użyciu najsilniejszych i najtrwalszych środków czystości dostępnych obecnie na rynku. Przyjmujemy zlecenia z zakresu sprzątania i porządkowania zarówno jednorazowe jak i z zakresu stałej współpracy,
  • porządkowanie – kompleksowo zajmujemy się porządkowaniem terenów zielonych czy wspólnot mieszkaniowych. W ramach naszych usług porządkowych znajdą Państwo także porządkowanie i sprzątanie terenu lub mieszkania po remoncie.
  • pranie – dywanów, tapicerki meblowej, wykładzin, mat podłogowych. Przy tego typu usługach sprzątających i porządkujących wykorzystujemy najnowocześniejszy sprzęt i najlepsze na rynku środki czystości. Pranie i odświeżanie różnego typu przedmiotów wykonujemy zarówno w domu lub pracy naszych klientów. Wszelkiego typu pranie realizujemy także w naszym zakładzie, który dysponuje nowoczesną pralnią chemiczną,
  • mycie – kompleksowo myjemy szyby i okna. W naszej usłudze dotyczącej mycia, znajdą Państwo zarówno mycie wielkopowierzchniowe, jak i mycie niewielkich powierzchni szklanych w tym banerów reklamowych, witryn sklepowych, okien w domach prywatnych. Zajmujemy się także kompleksowym myciem podłóg wszelkich rodzajów.
  • usługi ogrodowe, porządkowe i sprzątające tereny zielone – w tej ofercie znajdą Państwo wszelkie usług dotyczące pielęgnacji terenów zielonych w tym grabienie liści, przycinanie drzewek i krzewów, pielęgnacja rabat i trawników czy wywóz i utylizacja ‘zielonych’ odpadów.

Wśród naszych usług sprzątających i porządkowych znajdą Państwo takie, które wykonujemy w ramach stałej jak i jednorazowej współpracy.

Sprzątanie u klientów indywidualnych jak i w firmach czy instytucjach publicznych

Nasze usługi porządkowe wykonujemy w oparciu o wiedzę i stale poszerzane doświadczenie. Nasz serwis sprzątający działa na terenie całego Białegostoku jak i w okolicznych miejscowościach.

Szczególnie do współpracy zachęcamy osoby poszukujące stałej „opieki” sprzątającej. Mamy duże doświadczenie w obsłudze firm, zakładów pracy, wspólnot czy osiedli mieszkaniowych. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem i bardzo dużym wyborem przeróżnych środków czyszczących, które zlikwidują wszelkiego rodzaju zabrudzenia.

Serdecznie zapraszamy do współpracy z nasza firmą sprzątającą, która ma swoją siedzibę w Białymstoku.
Menu